Atypická výroba z ušlechtilých materiálů
CZENDE
Úvod> Služby> Schodiště a zábradlí

Schodiště

Schodiště a zábradlí

Naše schodiště a zábradlí Vám vyrobíme a namontujeme jak pro vnitřní tak venkovní použití. Nemusí Vás trápit Vaše atypická stavba rodinného domku, nebo sídla firmy, vyrobíme Vám schodiště přímo na míru, nepoužíváme ŽÁDNÉ SKLÁDAČKY, které jsou dostupné na trhu, ale VŽDY vyrábíme schodiště a zábradlí přesně na míru.

Schodišťové zábradlí vyrobené z nerezu vyjadřuje ušlechtilost. Nerezové zábradlí lze navíc výborně kombinovat s dalšími materiály (sklo, dřevo). Díky nerez zábradlí získá váš rodinný dům, kancelářská budova či sídlo firmy praktické a elegantní vybavení moderní architektury. V případě zájmu vám rádi dodáme celé nerezové schodiště. Nerezové schodiště nemusíte nikdy natírat a stále je zdobým doplňkem vašeho domu.

Vyrábíme nerezové zábradlí, ocelová zábradlí, mosazná zábradlí na schodiště či samotná schodiště, naší doménou je nerezová výroba, svařujeme také hliník a jeho slitiny nejnovější technologií v ochranné atmosféře. Máme dlouholeté zkušenosti s nerezovou výrobou a kovovýrobou. Nerezová výroba a kovovýroba je zaměřena primárně na kusovou i sériovou výrobu z nerezu, hliníku, mosazi a oceli.

Webové stránky vytvořil Acceler